Фото з відкритих джерел

З 8 по 17 грудня 2023 року Полтава приймала чемпіонат України з класичних шахів серед жінок. Змагання проходили на території Національного університету "Полтавська політехніка" імені Юрія Кондратюка. Про це повідомили у федерації шахів Кривого Рогу.

У 82 чемпіонаті України з шахів серед жінок брали участь 14 шахісток.

Головний суддя турніру, міжнародний арбітр  — Руслан Хамзін (Миколаїв).

Змагання проходили за швейцарською системою у 9 турів.

Контроль часу

90 хвилин на перші 40 ходів плюс 30 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожен зроблений хід, починаючи з першого. Дозволений час спізнення на партію — 30 хвилин з початку туру.

Критерії розподілу місць

Місця учасників визначали за найбільшою сумою набраних очок.

Фото федерації шахів Кривого Рогу

Юліана Мінаєва, вихованка криворізької ДЮСШ №3,  в доробку якої було 6,5 очок, посіла почесне третє місце.

Перше місце посіла майстер спорту Маріца Цирульник з Дніпра, яка набрала 8 очок, другою стала представниця Хмельниччини Дар'я Бондар, яка відстала від переможниці на пів очка.

Переможці та призери чемпіонату України з шахів були нагороджені грамотами, кубками, медалями та грошовими призами Федерації шахів України.

Раніше ми писали: Фахівці Міністерства молоді та спорту України розробили додаткові заходи для допуску глядачів на трибуни спортивних змагань із дотриманням умов безпеки. Такі заходи відповідають протокольному рішенню засідання Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2023 року № 133.