Фото Анатолія Красножона

З 29 жовтня по 9 листопада в Абу-Дабі проходить чемпіонат світу з джиу-джитсу. Серед учасників є і криворізька спортсменка Ангеліна Гребенко, яка посіла третє місце.

Цього року саме Об'єднані Арабські Емірати приймають світову першість із джиу-джитсу. Учасники чемпіонату змагаються в таких дисциплінах, як файтинг, контактний джиу-джитсу, дуо-система та не-ваза. Загалом участь у змаганнях беруть спортсмени з 81 країни, зокрема й України.

Участь у чемпіонаті світу взяла й криворожанка, вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №9 Ангеліна Гребенко. Спортсменка виборола бронзову медаль у категорії U 21 у віковій категорії 70 кг. Тренер спортсменки Анатолій Красножон, заслужений тренер України.

Також ще один криворізький спортсмен виборов для України медаль. Данило Жемальський посів друге місце у змаганнях, виборовши срібло. Тренер спортсмена Олександр Воронич.

Зараз наші спортсмени принесли країні три медалі, по одній на кожне призове місце. Україна поки що посідає 21 місце у загальній турнірній таблиці, у трійці лідерів – Греція, Казахстан та Румунія.

Також читайте: Криворіжець переміг на міжнародному турнірі з тхеквондо у Неаполі