23 березня у Чернігові пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів. У змаганнях брали участь спортсмени віком до 20 років. Важкоатлети проходили відбір для участі у змаганнях чемпіонату Європи, який проходитиме у Фінляндії.

У змаганнях брали участь 70 дівчат та 136 хлопців з 22-х областей України. Кривий Ріг представили вихованці КПНЗ «КЮМ» та КПНЗ «ДЮСШ №9». Про результати спортсменів повідомили на сайті департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

Атлети виконували на чемпіонаті дві вправи: ривок і поштовх штанги. У ваговій категорії 49 кг виборола першість вихованка КПНЗ «КЮМ» Юлія Ковальова. Дівчина підійняла вагу у 143 кілограми: 63 кг - поштовх та 80 кг у ривку.

Призове місце виборола спортсменка КПНЗ «ДЮСШ №9» Вікторія Іщук. Атлетка зайняла третє місце у ваговій категорії 55 кілограм. Дівчина подужала вагу 130 кілограм та вперше виконала норматив МСУ.

Нагадаємо, що троє криворізьких борців вибороли призові місця на чемпіонаті України, який проходив у Кам’янському.