Фото ДЮСШ №10

У Кропивницькому 26-28 червня проходили змагання загальнонаціонального рівня з легкої атлетики під назвою «Повір у себе». Участь у них взяли криворізькі спортсмени з вадами зору та слуху. Про це повідомили на сторінці Facebook ДЮСШ №10.

У складі збірної команд Дніпропетровської області виступали вихованці ДЮСШ 10. Вони стали призерами і чемпіонами змагань.

Одразу три золоті медалі виборов Ігор Бондар у дисциплінах біг на 100 метрів, біг на 200 метрів та стрибки у довжину з розбігу. Срібло за стометрівку та штовхання ядра, а також бронзу за біг на дистанцію 200 метрів відвоював у суперників Кирило Кузюков.

Тренувала наших криворізьких чемпіонів Олена Станіславівна Коноваленко. Вітаємо спортсменів та тренерку з перемогою!

Раніше ми писали: золото Європейських ігор в руках криворізького кікбоксера. У Польщі, місті Кракові, завершилися ІІІ Європейські ігри-2023. Криворізький кікбоксер Олександр Єфіменко виборов золото змагань.