фото Департаменту у спавах сім'ї, молоді та сморту фото Департаменту у спавах сім'ї, молоді та сморту

З 19 по 21 березня у Харкові проходив Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків. Кривий Ріг представили вихованці ДЮСШ № 2 та № 7. Про результати юних спортсменів повідомили на сайті департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

Виборов призові місця та встановив Вище досягнення України плавець Данило Пирогов, вихованець ДЮСШ № 2.  Юний спортсмен змагався за першість у складі команди Дніпропетровської області в естафетному плаванні 4*50 метрів вільним стилем та виборов золото. Окрім цього, плавець отримав срібло у естафеті 4*50 "комплексне плавання" та ще одне срібло у запливі на дистанцію 50 метрів у вільному стилі.

Бронзову медаль виборов плавець ДЮСШ№ 7, Максим Матицин. Юний спортсмен зайняв призове місце у запливі на дистанцію 100 метрів у стилі брас.

Нагадаємо, що Криворізькі спортсмени візьмуть участь у Олімпійських Іграх у Токіо та у Чемпіонаті Європи з плавання.