Фото школи єдиноборств "Рукопашник"

Цими вихідними у Дніпрі відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Про це повідомили у Федерації ММА Дніпропетровщини.

Урочисте відкриття Чемпіонату Украіни зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих, як і змагання, провели у спортивному комплексі «Олімпійські резерви»

На турнір з’їхалися 170 найкращих бійців країни з 23 областей нашої держави.  Захід відбувається за підтримки Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Під час фінальних боїв Кубок за третє загальнокомандне місце виборола команда криворізької школи єдиноборств "Рукопашник". Про це вони повідомили на своїй сторінці у Facebook.

Команду рукопашників представило 9 спортсменів, що прийняли участь у легкому та дозованому контактах.

Загальний результат:

4 - Золотих медалі

5 - Срібних медалей

5 - Бронзовних медалей

Раніше ми писали: у Дніпрі минулих вихідних відбулися Всеукраїнські спортивні змагання ветеранів війни та військовослужбовців «Сильні України». У ветеранських змаганнях взяли участь понад 100 учасників зі всієї України. Мужні та відважні нескорені завоювали 14 медалей, з них – 4 «золоті», 7 «срібних» та 3 «бронзові».