Фото Криворізької федерації з рукопашного бою Фото Криворізької федерації з рукопашного бою Фото Криворізької федерації з рукопашного бою

З 5 по 8 березня у Києві проходив Чемпіонат України з рукопашного бою. На змаганнях Кривий Ріг представили вихованці Криворізької федерації рукопашного бою. Усього у чемпіонаті взяли участь понад 200 найсильніших спортсменів з усієї України. Про результати криворізьких рукопашників повідомили на сторінці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

Фото Криворізької федерації з рукопашного бою

У загальнокомандному заліку першість виборола команда Чернівецької області. Друге місце посіла Київська команда, а третє місце виборола команда Дніпропетровщини.  Рукопашники демонстрували особисту техніку, техніку в команді та техніку зі зброєю.

У Чемпіонаті України з рукопашного бою криворізькі спортсмени вибороли призові місця:

• Богдан Петренко - 1 місце демонстрація техніки, 1 місце демонстрація техніки командне;
  • Алі Ахмедов - 2 місце демонстрація техніки зі зброєю, 2 місце демонстрація техніки командне та  3 місце                                               демонстрація техніки;
  • Владислав Сімановський -  1 місце демонстрація техніки зі зброєю, 2 місце демонстрація техніки та 1 місце                                                                     демонстрація техніки командне;
  • Кирило Башта - 1 місце демонстрація техніки командне;
  • Анастасія Яновська - 1 місце демонстрація техніки, 3 місце демонстрація техніки командне та 3 місце                                                                   демонстрація техніки кваліфікайія;
  • Валерія Мельникова - 2 місце демонстрація техніки зі зброєю, 3 місце демонстрація техніки командне та 3                                                          місце демонстрація техніки;
  • Катерина Кочерга - 2 місце демонстрація техніки, 3 місце демонстрація техніки командне;
  • Нікіта Шаповал - 2 місце демонстрація техніки командне;
  • Денис Білий - 2 місце демонстрація техніки командне;
  • Оксана Горова - 1 місце легкий контакт;
  • Сергій Волоха  - 2 місце легкий контакт

Нагадаємо, що у Києві проходили змагання з бразильського джиу-джитсу. У турнірі брали участь  криворізькі інспектори роти Тактико-оперативного реагування полку патрульної поліції.