Двоє спортсменів-рятувальників вибороли “золото” серед команд Дніпропетровщини.

Учора, 11 лютого 2021 року, на легкоатлетичному манежі Придніпровської державної Академії фізичної культури і спорту відбувся ІІ етап змагань з гирьового спорту. Участь у змаганнях взяли команди Дніпровської, Криворізької, Кам’янської, Західно-Донбаської та Нікопольської оперативних зон Головного управління.

У вагових категоріях до 78 та 95 кг “золото” вибороли криворізькі рятувальники. Сергій Слоєв, начальник караулу 17 ДПРЧ, виграв золоту медаль у ваговій категорії до 78 кг. Пилип Поддуєв, пожежний-рятувальник 12 ДПРЧ, узяв І місце у ваговій категорії до 95 кг.

Сергій Слоєв та Пилип Поддуєв

Про це журналістам сайту krivbass.city повідомили у пресслужбі Криворізького управління ДСНС. Більше фото зі змагань можна переглянути за посиланням.

Інші новини за темою: Криворіжець виграв на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби.