Фото зі сторінки ДЮСШ 2

З 19 по 20 лютого 2023 року в місті Хмельницький проходив чемпіонат України з тхеквондо ВТФ в розділі «пумсе» серед усіх вікових категорій. Кривий Ріг представляли вихованці ДЮСШ №2. Про це повідомили на сторінці спортивної школи.

П’ятеро криворізьких спортсменів посіли призові місця і привезли із собою медалі:

• Діана Литвиненко -Чумаченко посіла ІІ місце (парний виступ) категорія до 30 років;
  • Гліб Ір'янов посів два других місця (парний та командний виступи) категорія до 30 років;
  • Олександр Захарченко виборов ІІ місце (командний виступ) категорія до 30 років;
  • Ігнат Бабінцов посів друге та третє місця (особистий та командний виступи) категорія до 30 років;
  • Матвій Матвейчук виборов ІІІ місце (особистий виступ) категорія юнаки.

Також в цей день проходив Кубок України з тхеквондо ВТФ в розділі «керугі» серед дорослих. І наша спортсменка Діана Литвиненко-Чумаченко посіла ІІІ місце.

Тренерка криворізьких спортсменів Олена Мардаш. Вітаємо її та спортсменів із гарними результатами.

Також читайте: Відзавтра у Кривому Розі можна отримати продуктові набори: стартує нова «хвиля» видачі