Фото пресслужби 17 окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка

Завершився чемпіонат Оперативного командування «Схід» з гирьового спорту. Військовослужбовці 17 окремої танкової бригади в особистій першості здобули два третіх місця у вагових категоріях: до 68 кілограмів та понад 95 кг. Про це повідомили у пресслужбі 17 окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка.

«Згідно правил змагань Союзу гирьового спорту України, учасники чемпіонату виконували вправу «гвардійський ривок». 12 хвилин поспіль без відпочинку військовослужбовці піднімали гирі вагою 24 або 16 кг з довільною зміною рук», - йдеться у повідомленні.

На змаганнях були встановлені особисті спортивні рекорди, в тому числі і військовослужбовцями 17 окремої танкової бригади. Так, військовослужбовцю у ваговій категорії до 68 кг вдалося підняти 112 разів та вибороти третє місце. Найважчий криворізький спортсмен у категорії понад 95 кг підняв 199 разів гирю вагою 24 кг і також здобув третє місце. Таким чином, виконав норматив третього дорослого розряду по гирьовому спорту. В подальшому він буде готуватися до змагання на рівні Сухопутних військ Збройних сил України.

Наступні змагання в яких планують взяти участь військовослужбовці 17 окремої танкової бригади - змагання з боксу серед бригад ОК «Схід».

Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі визначили кращих кінологів Центрального ОТО