Фото з відкритих джерел

Цими вихідними в хорватському Поречі завершився чемпіонат Європи з боксу серед молоді. Збірна України виграла перше місце в загальнокомандному заліку. Золоту крапку у виступі "синьо-жовтих" поставив криворіжець Артур Кузьменко. Про це повідомили у ДЮСШ №8.

З 2 по 15 квітня 2024 р. в хорватському Поречі відбувся Чемпіонат Європи з боксу серед молоді. За звання найкращого змагалися 330 боксерів і боксерок з 33 країн світу.

У складі збірної України на європейській першості виступав криворіжець Артур Кузьменко, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №8.

Фото ДЮСШ№8

Артур продемонстрував блискучий результат та став Чемпіоном Європи серед молоді. Підготував боксера тренер Олександр Кучерявий.

Загалом, українці на цьому чемпіонаті завоювали найбільше медалей загалом (22) і золотих, зокрема (8). Всього ж на молодіжному чемпіонаті Європи було розіграно 100 медалей.

Раніше ми писали: Parafan Club Kryvbas: у Кривому Розі презентували інклюзивний проєкт для вболівальників і вболівальниць.