Фото пресслужби ФК «Кривбас»

16 лютого криворізький «Кривбас» провів другий контрольний поєдинок на турецьких зборах. Як повідомляє наш кореспондент, наші земляки протистояли петровському «Інгульцю». Наставник «Кривбасу» Олександр Бабич на кожен з таймів виставив різні склади команди. В першій половині зустрічі криворіжці створили кілька моментів: Микита Татарков пробивав у ближній кут, проте голкіпер суперників врятував. Всередині тайму Денис Васін небезпечно виконав штрафний – м’яч після удару влучив у поперечину воріт, а на добиванні криворіжці забили, втім з офсайду.

У другій 45-хвилинці «червоно-білі» продовжували грати на рівних з представником УПЛ. В одній атаці пробивали Олексій Хобленко та Артем Щедрий, але їхнім ударам забракло влучності. Натомість «Інгулець» підчатував на помилку криворізької команди на екваторі тайму. Дмитро Мандриченко вибіг віч-на-віч з Роман Льопкою та відкрив рахунок в матчі. Створити щось небезпечне після пропущеного голу у наших земляків не вийшло. У підсумку мінімальна поразка 0:1 за рівної гри обох клубів.

Наступний матч криворіжці проведуть проти «Десни», також представника Прем’єр-ліги, 20 лютого.