Фото пресслужби ФК «Кривбас»

6 березня криворізький «Кривбас» провів восьмий товариський матч на зборах в Туреччині. Як передає пресслужба футбольного клубу, суперником криворіжців став клуб «Полісся» з Житомира. Ця команда представляє Першу лігу України. Саме опоненти забили швидкий гол на шостій хвилині. Але вже на 20-й кривбасівці рахунок зрівняли - Віктор Берко красиво забив зі стандарту.

«Кривбас» неодноразово проводив гострі атаки, що і принесло користь колективу Геннадія Приходька. Андрій Ременюк вивів свою команду вперед, а В'ячеслав Рябов перед самою перервою красивим ударом забив втретє.

У другому таймі темп гри дещо впав. Однак у «Полісся» мало що виходило попереду. У той же час кривбасівці не забували про напад. Втім, рахунок в матчі більше не змінювався - впевнена перемога наших земляків з результатом 3:1.

Відзначимо, що перед цим поєдинком криворіжці програли «Миколаєву» 1:2 .