Фото пресслужби ФК «Кривбас»

21 листопада у Кривому Розі відбувся матч 19 туру Першої ліги. Як передає наш кореспондент, криворізький «Кривбас» на стадіоні «Гірник» грав проти «Кременя» з Кременчука. Цей поєдинок проходив під штучним освітленням – вперше на арені запалали яскраві вогні прожекторів.

Після попередньої нічиєї головний тренер «Кривбасу» застосував ротацію складу, змінивши чималу кількість футболістів. З перших хвилин зустрічі червоно-білі почали атакувати суперників. І господарям вдалося забити вже на 17-й хвилині – гол на рахунку Артема Щедрого. Пізніше Роман Дебелко з пенальті подвоїв перевагу криворіжців, а ще за дві хвилини гравець «Кременя» відзначився автоголом. 3:0 до перерви – солідна перевага.

У дебюті другої половини зустрічі гості залишилися вдесятьох після вилучення. Майже одразу у їх ворота призначили ще один 11-метровий, проте його не реалізував Вагнер Гонсалвез. Наприкінці поєдинку за справу взявся кращий бомбардир «Кривбасу» Олексій Хобленко, який вийшов на заміну. Форвард оформив дубль і встановив підсумковий рахунок матчу. 5:0 – переконлива перемога криворізького клубу. Команді Олександра Бабича залишилося зіграти ще один поєдинок перед зимовою перервою.