Криворізький «Кривбас» U-11 став переможцем турніру у Вінниці

Юні футболісти криворізького клубу стали переможцями Кубку Utmost CUP - 2012 Gоld League. Про це повідомили у Фубольній академії «Кривбас». Підопічні Євгена Кушніренка та Андрія Дона стали чемпіонами змагань, які проходили у Вінниці з 12 по 14 травня.

За перемогу у турнірі боролись понад 30 клубів з Вінниці, Дніпра, Києва, Полтави, Тернополя, Чернівців, Чернігова, Хмельницького, Кременчука, Подільська, Харкова, Запоріжжя, Білої Церкви та Кривого Рогу. Усі вони зійшлись у відбіркових групах, а згодом, в плей-офф.

Фото футбольної академії "Кривбас"/ Facebook

У фінальному поєдинку червоно-білі зустрілись із запорізьким «Металургом». 0:0 у основний час матчу. А в серії пенальті криворіжці святкували перемогу - 3:2.

Тож, вітаємо «Кривбас» U-11 з чудовим результатом!

Раніше ми писали: У Кривому Розі нагородили службового собаку Джека, який постійно залучається до виконання завдань за призначенням. Собака отримав медаль «За віддану службу».