Фото пресслужби ФК «Кривбас»

«Кривбас» (U-19) зіграв останній на турнірі пам'яті Віктора Прокопенка, який завершився у Маріуполі. Як повідомляють у пресслужбі криворізької команди, червоно-білі наостанок перемогли колектив ДВУФК U-17 з Дніпра з рахунком 2:0, й зайняли підсумкове п'яте місце.

Перші двадцять хвилин матчу команди демонстрували рівну гру. З середини тайму криворіжці почали читати комбінації противника й заграли у свій футбол. Під час чергової атаки на 32 хвилині захисник номінальних господарів порушив правила у власному карному майданчику – арбітр вказав на пенальті. Данило Цегельний, новачок-півзахисник, пробив без шансів для голкіпера – 0:1. Червоно-білі пішли на перерву з мінімальною перевагою.

Другий тайм команди розпочали спокійно: криворіжці контролювали м'яч й не давали супернику підійти до воріт. Підопічні Віценця продовжували володіти відчутною перевагою й створювали моменти біля воріт голкіпера. Другий м'яч у ворота суперника вдалось забити лише на 82 хвилині. Подачу у карний майданчик завершив Дмитро Чудак: нападник з м'ячем чудово розібрався у ситуації – 0:2.

Команда повертається до Кривого Рогу, де продовжить підготовку до другої половини сезону.