Фото пресслужби ФК «Кривбас» Фото пресслужби ФК «Кривбас»

3 квітня в Нікополі відбувся один з матчів 15 туру серед команд Другої ліги. Як повідомляє наш кореспондент, ФК «Кривбас» гостював у місцевої однойменної команди. На початку зустрічі пропустили швидкий м’яч після помилки Пирогова – відзначився Бейер. Втім за 15 хвилин гості здобули право на пенальті – захисник зніс Ременюка на лінії штрафного. 11-метровий реалізував Олексій Збунь. Ще кілька можливостей забити до перерви кривбасівці втратили.

У другому таймі тиск на ворота господарів посилився. І це швидко дало результат: на 54-й хвилині Ременюк прострілив вздовж воріт, куди прибіг все той ж Збунь – 2:1. До кінця поєдинку «Нікополь» мав один реальний шанс відігратися, але воротар Льопка свою команду врятував. Куди ближчими були криворіжці до третього голу, втім закріпити перевагу їм не вдалося.

Тим не менш, складна перемога «Кривбасу» на важкому газоні принесла до скарбнички три залікові бали. Боротьба за вихід у Першу лігу продовжується.