Фото пресслужби ФК «Кривбас»

23 жовтня у Житомирі на Центральному міському стадіоні зіграли місцеве «Полісся» та «Кривбас». Як передає наш кореспондент, це протистояння було центральним у 15-му турі. Команда з Житомира пропустила 4 матчі через спалах коронавірусу в своєму таборі. Натомість «Кривбас» з новим тренером поступово повертає впевненість, що була на старті сезону. Цей матч у криворізькому клубі анонсували у стилі популярного світового серіалу «Гра в кальмара».

У принциповій грі з «Поліссям» наші земляки швидко відкрили рахунок – захисник Дмитро Семенов проштовхнув м’яч у ворота після кутового. До перерви гості могли забивати ще кілька разів, проте свої нагоди змарнували. Старт другої половини зустрічі був за «Поліссям», гравці якого перехопили ініціативу. Втім, вже у середині тайму «Кривбас» перебудувався, зробивши кілька замін. Одна із них спрацювала на всі сто – Роман Дебелко відпасував на Кліма Приходька, який у дотик пробив повз голкіпера – 0:2. Після цього на контратаках кривбасівці могли забивати ще, але не судилося. «Полісся» провело гол престижу у компенсований час.

1:2 – «Кривбас» перемагає у Житомирі та закріплюється на другій сходинці в чемпіонаті. Це перший виграш криворіжців у гостях з 7-го серпня.