Фото національної федерації бодібілдінгу України

Спортсменка з Кривого Рогу здобула дві медалі світових загань з бодібілдінгу. Про це повідомили на офіційному сайті національної федерації бодібілдінгу України.

Чемпіонат світу з фітнесу та бодібілдингу пройшов у місті Санта-Сусанна, що в Іспанії. Участь у ньому взяла криворожанка Любов Попова.

Спортсменка у фіналі здобула перемогу у категорії вуменс фізик серед майстрів +35 років у відкритій ростовій категорії. Також Любов Попова виборола «бронзу» вуменс фізик у ростовій категорії понад 164 см.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали, що Любов Попова стала дворазовою чемпіонкою міжнародного турніру “Арнольд класик Європа”. Турнір пройшов у Іспанії, місті Мадрид 14 жовтня. У змаганнях криворіжанка виступила у двох категоріях, у обох перемогла.

Вітаємо спортсменку з перемогою і зичимо подальший досягнень!

Раніше ми писали: володарі рингу: у Кривому Розі визначали кращих боксерів – хто переміг.