Фото Сергія Лисака

Вихованка криворізької ДЮСШ №7 виграла для України «золото» світового чемпіонату. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

У командному заліку чемпіонату світу з кульової стрільби криворізька спортсменка Вікторія Рибовалова посіла перше місце, в особистому-четверте.

Змагання проходять у столиці Азербайджану, місті Баку. Участь у ньому, зокрема, приймає багаторазова чемпіонка світу з кульової стрільби, вихованка ДЮСШ№ 7 Вікторія Рибовалова.

Вікторія на чемпіонаті перемогла всіх конкурентів у стрільбі з гвинтівки при виконанні вправи ГП-12 і виборола «золото».

Вітаємо спортсменку і тренера з чудовим результатом!

Змагання триватимуть до 1 вересня. На чемпіонаті світу будуть розіграні ліцензії на Олімпійські ігри у Парижі 2024 року.

Раніше ми писали: криворожанка виборола «бронзу» Кубку України з самбо.