Криворіжець успішно представив Україну на змаганнях у Туреччині.

У Стамбулі завершився чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій. У складі збірної України змагались троє спортсменів із Дніпропетровської області, серед яких - наш земляк Станіслав Коваленко. Про це повідомили у пресслужбі ДніпрОДА.

У бігу на дистанції 60 метрів криворізький легкоатлет виборов бронзову медаль. Станіслав виконав норматив, який необхідний для чемпіонату Європи. Криворіжець поступився колезі лише трьома сотими та показав час 6,75 секунди. Результат змагань для Станіслава - бронзова медаль чемпіонату.

Вже незабаром спортсмен-земляк представить область на зимових змаганнях з легкої атлетики у Польщі. Нагадаємо, що на минулому тижні Станіслав виборов “срібло” Зимового легкоатлетичного чемпіонату України.

Більше спортивних новин: У Кривому Розі завершився Відкритий чемпіонат з рукопашного бою.