Матч лідерів Першої ліги завершився перемогою "Металісту"
Принциповий матч між криворіжцями та харків'янами завершився

Криворізький "Кривбас" зустрів суперника на полі стадіону "Гірник". Трибуни були переповнені, а квиткові оператори завершили продаж минулої доби.

На початку гри жовту картку отримав гравець "Кривбасу" Клим Приходько. Рахунок матчу відкрив харків'янин Євген Підлепенець (#12, 16'). На 33 хвилині гри попередження від арбітра отримав Едуард Сарапій, центральний захисник "Металісту".

Наприкінці першого тайму червоно-білі створили кілька небезпечних моментів. Спробував пробити ворота суперника Олексій Хобленко після подачі Артема Щедрого. Суддя компенсував 1 хвилину гри. На жаль, зрівняти рахунок криворіжцями у першому таймі не вдалось. 46 хвилин завершились із рахунком 0:1.

На перших хвилинах другої половини гри гірчичник вручили кривбасівцю Володимиру Заїменку.

На 52-й хвилині протистояння Матеус Пейшоту пробив у ворота криворіжців. 11 номер харківського "Металісту" вивів рахунок 0:2 на табло.

Половину другого тайму кривбасівцям довелось зіграти у меншості. З поля видалили капітана команди Володимира Заїменка.

Третій та четвертий голи у ворота "Кривбасу" забили півзахисники Фарес Балулі (#10) та Кадім Гарріс (#30). Дубль на 85-й хвилині пробив Матеус Пейшоту.

Матч завершився із рахунком 0:5.

Воротарем червого-білих на матчі був Богдан Сарнавський.