Фото з відкритих джерел

З початку 2024 року спортсмени Дніпропетровщини поповнили скарбничку новими медалями. Нагороди привезли зі змагань міжнародного та національного рівнів. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Триває територіальний етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Майже третина громад області вже визначилася з учасниками наступного районного туру. За перемогу змагаються у п’яти видах спорту – футбол, черліденг, баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування.

«Спортсмени області здобули 180 медалей на всеукраїнських змаганнях. На міжнародній арені представники регіону також виступили вдало. Зокрема, на чемпіонаті Європи з кульової стрільби вони здобули 6 нагород. «Срібло» світової першості з легкої атлетики у приміщенні на рахунку Ярослави Магучіх», – зазначила Ірина Грицай, заступниця начальника Дніпропетровської ОВА.

Додамо, наразі закінчився обласний етап учнівських олімпіад. Взяли участь майже 2,4 тис дітей 7 – 11 класів. Визначені переможці з 20 дисциплін.

Всеукраїнський тур розпочнеться 18 березня в Ужгороді. Першою відбудеться олімпіада з математики. Дніпропетровщину представлятиме команда з 8 школярів.

Раніше ми писали: медаль Акапулько: спортсменка з Кривого Рогу виборола «бронзу» на етапі світової серії з пляжної боротьби.