Фото пресслужби ФК «Кривбас»

29 та 30 січня «Кривбас» (U-19) провів два контрольні поєдинки. Як повідомляють у пресслужбі криворізького клубу, на першому зборі у Кривому Розі молодіжна команда протистояла одноліткам клубів Прем’єр-ліги. Спершу підопічні Віталія Віценця грали з однолітками «Інгульця» (U-19). У першому таймі господарі забили двічі – голи на рахунку Дмитра Чудака та Максима Мисляя. У другій 45-хвилинці кривбасівці мали кілька нагод забити, проте обмежилися лише голом від Ігоря Гаврилиці. У підсумку «Кривбас» переміг впевнено 3:0.

Днем пізніше криворізька молодіжка зіграла проти міцного колективу – «Олександрії» (U-19). У цьому матчі в першому таймі гості вийшли вперед після помилки оборонців. Відігралися криворіжці по перерві: гол забив футболіст, який перебуває на перегляді. Олександрійці швидко відновили перевагу в один м'яч, але невдовзі «Кривбас» (U-19) знову забив – головою відзначився Максим Мисляй. Перемогу для своєї команди вирвав Ігор Гаврилиця, який вдало зіграв на добиванні. 3:2 – вольова перемога підопічних Віталія Віценця.