З 10 по 13 січня у Дніпрі пройшов чемпіонат області з боксу. До змагань залучились і криворізькі спортсмени, а саме вихованці ДЮСШ №8. Як повідомляють у департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради, шість боксерів змогли вибороти призові місця.

Фото департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту

Владислав Кирилов став переможцем, боксер виступив у ваговій категорії 80 кілограм. Друге місце посіли Святослав Кащей, який змагався у категорії 60 кілограм та Владислав Кучеренко, який виступив у категорії 86 кілограм. Бронзу вибороли троє спортсменів, Костянтин Недогаров, Владислав Міхайленко та Владислав Попов, які виступили у вагових категоріях: 60, 67 та 75 кілограмів.

Інші новини: На чемпіонаті області з легкої атлетики криворіжець посів призове місце.