Фото із мережі Інтернет

2-3 червня на Дніпропетровщині провели обласний чемпіонат з боксу. Спортсменів зустрічали у обласному центрі - Дніпрі. Змагання провели серед студентів. Від Кривого Рогу участь у змаганнях взяли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи № 10.

У ваговій категорії 92 кілограми золоту медаль здобув Ігор Денисенко. Друге місце чемпіонату посів Олександр Леванович. Спортсмен змагався у ваговій категорії 63,5 кілограми.

Підготував спортсменів до змагань тренер з боксу Сергій Криницький. Про це повідомили на сторінці у Facebook криворізької дитячо-юнацької спортивної школи № 10, що у Саксаганському районі.

Редакція медіаплатформи krivbass.city вітає криворіжців зі здобутками у спортивній кар’єрі. Бажаємо успішних виступів на інших змаганнях!

Раніше ми повідомляли, що криворізький нацгвардієць став переможцем Міжнародного турніру з легкої атлетики в Чехії. Турнір пройшов у чеському Турнові наприкінці травня. У легкоатлетичних змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів.