Днями пройшов чемпіонат області з настільного тенісу. У змаганнях брали участь спортсмени 2001 року народження та молодше. Поборотись за першість прибули і тенісисти з Кривого Рогу. Результати спортсменів повідомили у комітеті з фізичної культури та спорту Саксаганського району:

Фото комітету з фізичної культури та спорту Саксаганського району

• Дар’я Ковальова виборола І місце в особистому заліку. Також криворожанка посіла 3 місце у парному виступі жінок та 4 у змішаній парі;
  • Павло Плакущий посів 7 місце в особистому виступі, 3 місце в парному виступі чоловіків та 4 у змішаній парі;
  • Олег Гончаренко виборов 10 місце в особистому виступі та 3 місце в парному виступі чоловіків;
  • Анастасія Авдєєва посіла 8 місце в особистому заліку та 3 місце у парному жіночому виступі;
  • Катерина Лаптєва виборола 9 місце в особистому виступі.

Команда krivbass.city вітає переможницю та призерів чемпіонату області з настільного тенісу з гарним результатом та бажає нових спортивних досягнень!

Нагадаємо, що У Кривому Розі відбувся ХХІІ відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби.