Фото Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Криворізької виконкому

З 19 до 21 січня у Запоріжжі пройшов чемпіонат України з греко-римської боротьби. Про це повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради. На всеукраїнській першості наше місто представляв вихованець ДЮСШ №9 Микола Яхонтов.

Спортсмен з Кривого Рогу достойно виступив на турнірі. Йому вдалося дійти до півфіналу, де він поступився своєму опоненту. Таким чином, Микола Яхонтов автоматично отримав бронзову нагороду чемпіонату України. Борець виступав на першості під керівництвом тренера Валентин Черевишний.

Оновлено: Колега бронзового призера Назар Левченко також посів третє місце на Всеукраїнських змаганнях.