З першого по четверте листопада в Запоріжжі пройшов чемпіонат України з плавання серед юнаків. Кривий Ріг представили спортсмени ДЮСШ №2. Як повідомляють у виконавчому комітеті Інгулецької районної у місті ради, криворізькі спортсмени стали переможцями та призерами чемпіонату України з плавання.

Фото виконавчого комітету Інгулецького району

Данило Пирогов виборов золото у естафеті 4х100м в/ст. Окрім цього плавець посів друге місце у естафеті 4х100м комбінована, а також у 100м в/ст та 50м в/ст спортсмен виборов третє місце у турнірній таблиці. Трене юного спортсмена-переможця – Марина Дніпровська.

Ще одна вихованець ДЮСШ №2 Олександр Мальцев став переможцем в естафеті 4х100м в/ст. Тренер спортсмена – Віта Трушковська.

Команда krivbass.city вітає переможців та призерів змагань та їх тренерів  з гарним виступом на чемпіонаті України з плавання та бажаємо більше перемог!

Інші новини: Новий тренд у TikTok: у соцмережі набирає популярності #BookTok.