Фото Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Криворізької виконкому Фото Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Криворізької виконкому Фото Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Криворізької виконкому

З 27-го по 30-те січня у Львові пройшов чемпіонат України з самбо. Як повідомляють у Департаменті в справах сім'ї, молоді та спорту Криворізького міськвиконкому, змагання проходили серед молоді 18-20 років. Турнір став відбірковим до чемпіонату Європи в Естонії. Кривий Ріг представляли вихованці ДЮСШ №9.

Наші земляки здобули дві золоті та одну бронзову нагороди. Вероніка Чернуха у ваговій категорії 47 кг здобула золоту медаль. Елнуру Аббасову також не було рівних у категорії більше 98 кг. Данило Семеняка, виступаючи у ваговій категорії 88 кг, посів почесне третє місце. Спортсмени виступали під керівництвом тренерів-викладачів – Володимира Онищенка, Сергія Юріцина, Світлани Кравченко та Михайла Ялового.