фото Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту фото Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту

З 22 по 23 січня у Києві пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок. Як повідомляють у департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради, у змаганнях брали участь борчині з Кривого Рогу, вихованки ДЮСШ №2. Спортсменки здобули три призові місця, а саме:

• Ілона Прокопевнюк посіла I місце. Дівчина виступила у ваговій категорії 62 кілограми;
  • Анастасія Кравчнко стала срібною призеркою. Борчиня змагалась у ваговій категорії 55 кілограм;
  • Романа Вовчак також здобуло срібну медаль. Спортсменка виступила у ваговій категорії 76 кілограм.

Тренер криворізьких спортсменок – Олександр Лозний.

Команда krivbass.city вітає спортсменок та тренера з вдалим виступом та бажаємо нових спортивних досягнень.

Нагадаємо, що шестеро криворізьких спортсменів представлятимуть Україну на Всесвітніх іграх – 2022.