З 10 по 21 грудня у Львові проходить чемпіонат України та міжнародний турнір «LVIV Open» зі спортивної акробатики серед юніорів. Поборотись за першість прибули і криворізькі спортсмени. Про результати вихованців ДЮСШ№1 повідомили у департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

Фото департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту

За результатами змагань змішана пара криворізьких акробатів Орина Забутна та Артур Євтушенко посіли третє місце. Жіноча група Поліна Стецюк, Анастасія Кайдаш та Аліна Косенко вибороли золото у першій вправі та срібло у другій.

Команда krivbass.city вітає акробатів з гарним результатом та бажає нових спортивних досягнень!

Інші новини за темою: Золото та срібло вибороли криворізькі плавці на Міжнародних змаганнях.