Фото ДЮСШ №10

На Всеукранському турнірі у обласному центрі четверо криворізьких гімнасткок вибороли медалі різного гатунку. Про це повідомили на сторінці у спільноті facebook ДЮСШ № 10.

26 листопада відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Dnipro Grace» в місті Дніпро. Участь у ньому взяли юні гімнастки з Кривого Рогу, вихованки ДЮСШ №10.

Не дивлячись на досить юний вік, 4-6 років, спортсменки продемонстрували хороші результати і обійшли багатьох суперниць. Дівчатка посіли одразу шість призових місць:

1 місце — Олександра Квачевська,

3 місце — Єва Чайко,

1 місце — багатоборство і вправи з обручем Мілана Шикеріна, а також 2 місце — вправи бп., за кращий результат кубок.

2 місце — багатоборство Поліна Білковська та 1 місце — впр бп.

До змагань гімнасток підготували: тренер-викладач з художньої гімнастики Скрипник А.М. та тренер-хореограф з художньої гімнастики Лагода С.Ф.

Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом та бажаємо нових спортивних досягнень!

Раніше ми писали: плавець з Кривого Рогу зібрав колекцію з чотирьох медалей на міжнародних змаганнях у Німеччині.