До змагань гвардієць готувався останні кілька місяців, поєднуючи службу із тренуваннями.

Едуард Штефанеса займається спортом ще з семи років. У свої 22 боєць Національної гвардії України має звання майстра спорту з боротьби самбо та дзюдо.

Кубок Європи з боротьби самбо провели у румунському Брашові. За перше місце боролися близько 240 учасників із 13 країн світу: Болгарії, Ізраїлю, Македонії, Франції, Грузії, Румунії та інших. У ваговій категорії 64 кг Едуардові вдалося вибороти перше місце. Так криворізький спортсмен отримав звання чемпіона Європи.

“Серед суперників – найсильніші спортсмени, тому підготовка вимагає значних зусиль. Одні – фізично сильні і їх потрібно вигравати у техніці, швидкості, витривалості. Інші більш технічні, але фізично не такі сильні – їх можна вигравати силою. Для кожного суперника повинна бути своя тактика та свій підхід. Але найголовніше – бажання перемогти”, - зазначив Едуард.

Інші тематичні новини: Захисник “Кривбасу” Дмитро Семенов відповів на питання вболівальників клубу у соцмережах.