Фото комітету фізичної культури та спорту Саксаганської районної у місті ради

З 31 січня по 2 лютого у Саксаганському районі тривали районні змагання з баскетболу, які проходили за програмою шкільних олімпійських ігор «Олімпійські надії». Змагання проходили серед збурних команд хлопців закладів освіти Саксаганського району. Інформацію надали у комітеті фізичної культури та спорту Саксаганського району.

Фото комітету фізтчної культури та спорту Саксаганського району

За результатами районних змагань перше місце посіла команда КНВК №35 «Імпульс». Срібло вибороли баскетболісти загальноосвітньої школи №124. А почесне третє місце посіла команда школи №21.

Команда krivbass.city вітає переможців та призерів районних змагань з баскетболу та бажає нових спортивних досягнень!

Інші новини: «Кривбас» (U-19) зіграє в Маріуполі на турнірі пам’яті видатного українського тренера.