25 червня у Кривому Розі відбувся чемпіонат із мініфутболу у пам’ять про фанатів, які загинули у російсько-українській війні. Змагання організували ФК «Кривбас», який вже готується до етапів Української Прем’єр-ліги, та ультрас команди. Про це журналістам krivbass.city повідомили у пресовій службі ФК.

Учасниками турніру стали 20 команд, серед гравців яких також були віцепрезидент ФК «Кривбас» Сергій Мазур, тренери Віталій Вернидуб та Дмитро Хомченковський, а також представник ультрас Дмитро Недавній.

Перше місце турніру памяті посіла команда «Спарта», друге – тренерська «Кривбас», а третє – «Планета». Команди отримали памятні нагороди від ФК «Кривбас».

Під час чемпіонату вдалося зібрати 126 тисяч гривень. Донати спрямують на підтримку ультрас ФККК, які боронять Україну на різних напрямках фронту.

Раніше ми повідомляли, що 26 спортсменів із Дніпропетровщини беруть участь у ІІІ Європейських іграх у польському м. Краків. Україна зараз знаходиться на третьому місці з 22 медалями в активі - 11 золотих, 7 срібних та 4 бронзових. Частину цих нагород вибороли випускники Дніпропетровського фахового коледжу спорту.