Фото федерації армреслінгу України

Спортсмен з Кривого Рогу обійшов всіх суперників на Всесвітніх Іграх і став чемпіоном у своїй ваговій категорії. Про це повідомили у федерації армреслінгу України.

20 жовтня в Саудівській Аравії, м. Ер-Ріяд стартували одні із найпрестижніших міжнародних турнірів - Всесвітні ігри Єдиноборств! Кваліфікацію для участі у змаганнях пройшли понад 1500 спортсменів із 129 країн.

Минулого року, армрестлінг - як змагальна дисципліна виборов ліцензію і цьогоріч вперше був представлений на змаганнях такого рівня! Армреслери змагалися 27–28 жовтня. Серед спортсменів збірної команди України, які вибороли ліцензії та приймали участь у змаганнях, був і представник Кривого Рогу Олег Михайленко. Наш земляк представляв на Іграх Центр позашкільної освіти «Терни».

Олег Михайленко змагався у ваговій категорії +110кг (права рука) і став  Чемпіоном Всесвітніх Ігор з армрестлінгу, поборовши всіх суперників.

Наступного дня змагань він виборов «срібло» вже у вправі лівою рукою.

До змагань чемпіона підготував Заслужений тренер України Сергій Карачун.

Пишаємося спортсменом та бажаємо нових досягнень!

Загалом збірна команда України з армрестлінгу здобула 14 медалей, з яких 5 золотих, 6 срібних та 3 бронзові медалі!

Раніше ми писали: кінологи-пошуковці з Дніпропетровщини перемогли на чемпіонаті України: які медалі здобули