Поєдинок Кривбасу та Авангарду завершився перемогою червоно-білих
На полі стадіону "Гірник" Кривбас приймав колег із Краматорська. Поєдинок завершився із рахунком 3:0.

Обидві команди розпочали гру активно. Гравці у червоно-білій формі у перші 15 хвилин гри створили кілька гольових моментів. На 15-й хвилині Артем Щедрий спробував пробити ворота суперника, але влучив у штангу. Серйозну відповідь Краматорськ надав на 21-й хвилині. Богдан Сарнавський надійно захистив ворота. До кінця тайму рахунок залишився 0:0.

Перший гол у ворота суперника зміг забити Клим Приходько. Гравець змінив на полі колегу Дмитра Фатєєва у другому таймі. Рахунок 1:0 встановили на 69 хвилині.

Другий тайм команда суперника дограла у меншості. З поля видалили Павла Мягкова (#22, 76').

Одразу після цього на 77 хвилині у ворота Краматорська влучив м'яч зі сторони Кривбасу. Удар головою виконав Дмитро Семенов, #50.

До основного часу гри арбітр додав три хвилини. На 91 хвилині м'яч загнав у ворота Авангарду Роман Дебелко, #27. Стадіон привітав гравця із забитим голом та нещодавнім народженням сина.

Матч завершився із рахунком 3:0. Червоно-білим вдалось реабілітуватись після нічиєї із ВПК-Агро. Вітаємо криворіжців із перемогою!