Поліцейські Дніпропетровщини серед кращих: правоохоронці взяли участь у змаганнях з рукопашного бою

Поліцейські Дніпропетровщини вибороли призові місця з рукопашного бою серед правоохоронців України. 20 та 21 липня у м. Київ відбувся Кубок Голови Національної поліції України з рукопашного бою.

У змаганнях взяли участь 25 команд з органів та підрозділів поліції усієї країни - це близько 180 поліцейських. За результатами змагань у командному заліку поліцейські Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області вибороли у боях ІІІ місце у розділі «Дозований контакт».

Фото поліції Дніпропетровської області

Оперуповноважений сектору кримінальної поліції ВП № 1 Дніпровського районного управління поліції лейтенант поліції Єгор Набока посів І місце у ваговій категорії до 65 кг,  а також був нагороджений дипломом «За кращу техніку».

Раніше ми повідомляли, що спортсмени Дніпропетровщини вибороли понад 80 медалей і ліцензії на участь в Олімпійських іграх.