Спортсмени з Дніпропетровщини блискуче виступили на Кубку Європи з рукопашного бою у Польщі. Здобули 16 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалей. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Дніпропетровську область у Польщі представляли 20 рукопашників різного віку. Вони з Дніпра і Кривого Рогу. Спортсмени показали чудові результати. Вітаємо наших переможців», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников.

В особистому заліку спортсмени здобули 13 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалей. У  командному змаганні вибороли 3 золоті медалі, посівши перше місце.

Ми раніше писали, що до збірної команди України увійшли 12 спортсменів із Кривого Рогу. Це представники та представниці Криворізької федерації рукопашного бою. Хлопці і дівчата блискуче виступили на змаганнях. Школу єдиноборств “Рукопашник” представили п’ятеро вихованців та вихованок. Всі вони привезуть додому медалі: 3 золоті і 2 срібні.

Олександр Пшеничников також повідомив, що у травні дорослі спортсмени ще змагатимуться на Чемпіонаті України. Тоді остаточно сформують збірну команду Ураїни. Кращі з кращих представлятимуть державу на Всесвітніх іграх.

Нагадаємо, що Кубок Європи з рукопашного бою пройшов у польському місті Імелін. Усього долучилися 230 спортсменів з 7 країн.

Читайте таокж: спортсмени ДЮСШ №2 посіли призові місця на міських змаганнях з боксу.