фото Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту фото Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту

30 січня у Дніпрі пройшов Кубок області з рукопашного бою серед дорослих та юніорів. У змаганнях брали участь вихованці ДЮСШ №8. Про результати криворізьких спортсменів повідомили у департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

Сергій Волоха зміг вибороти дві медалі. Хлопець виступив у вагових категоріях 65 та 70 кілограмів де і посів другі місця. Станіслав Глазов став бронзовим призером Кубку області. Рукопашник виступив у ваговій категорії 80 кілограмів. Тренер-викладач криворізьких борців - Кащин Станіслав Олександрович.

Команда krivbass.city вітає дзюдоїстів та тренера  з гарним результатом та бажає нових спортивних досягнень.

Інші новини: За вихідні у Кривому Розі горіли приватний будинок, кімната в квартирі та сухе дерево.