Фото з відкритих джерел

Спортсменка з Кривого Рогу виборола три нагороди на Чемпіонаті України з підводного плавання. Про це повідомили в дитячо-юнацькій спортивній школі №2 Кривого Рогу, де вона навчається.

На початку лютого у Броварах відбулися змагання з підводного плавання - Кубок України з плавання в ластах та біластах, Кубок України з фрідайвінгу та чемпіонат України з плавання в ластах серед юнаків.

Змагання були організовані Федерацією підводного спорту та підводної діяльності України. Протягом чотирьох днів за нагороди в різних дисциплінах змагалося понад 200 учасників з різних регіонів України.

Плавання в ластах — ряд дисциплін підводного спорту. Завдання спортсмена полягає в подоланні дистанції, використовуючи спеціальне спорядження – плавальний костюм, маска, біласти чи моноласта або взагалі без ластів.

Фрідайвінг – це підводне плавання із затримкою дихання (статичне, без руху або подолання дистанції).

Спортсменка з Кривого Рогу Аріна Шинкаренко виборола три медалі на Чемпіонаті України з підводного плавання.

Фото ДЮСШ№ 2

Дівчина привезла до дому три нагороди: за друге місце в плаванні кролем на дистанції 400 метрів та за треті місця в плаванні кролем на дистанціях 100 та 200 метрів.

• 400м кроль в біластах - ІІ місце,
  • 200м кроль в біластах - ІІІ місце,
  • 100м кроль в іиластах - ІІІ місце.

Крім цього, Аріна виконала нормативи І розряду.

Додамо, за результатами змагань будуть сформовані збірні для участі в міжнародних змаганнях.

Раніше ми писали: спортсмени з Кривого Рогу взяли участь у відбірковому етапі кубка Європи з джиу-джитсу. У складі збірної України вони вибороли золоту, сріблу та бронзову медалі.