Національні онлайн-змагання “Ігри нескорених 2.0” успішно завершились для криворізьких ветеранів АТО (ООС).

Поранені військовослужбовці та ветерани України другий рік поспіль беруть участь у мультиспортивних змаганнях “Ігри нескорених”. Епідемія коронавірусу відкрила широкі можливості, адже участь у цьогорічних змаганнях онлайн могли взяти ветерани з будь-яких куточків країни. Від Кривого Рогу за першість боролись 18 спортсменів-військових, які вибороли сім медалей. Про це повідомив Микола Колесник на персональній сторінці у Facebook.

У плаванні на 50 метрів перше місце завоював Ігор Павлов, “срібло” - Василь Стуженко. Водна дистанція на 100 метрів підкорилась Ігорю Майстренко.

У веслуванні на тренажерах першість здобув також Ігор Павлов. Олександр Данилюк виборов срібну медаль у бігу на дистанції 400 метрів, а у штовханні ядра третє місце посів Юрій Горбачов. Ігор Бондаренко завоював бронзову медаль у змаганнях з велосипедної їзди на шосе.

Святковий фінал змагань відкривала Олена Зеленська, Перша леді України: “Для мене велика честь бути присутньою тут на церемонії нагородження переможців Ігор Нескорених. Сьогодні ми бачимо яскравий приклад чистого духу, нескореності наших ветеранів. Зізнаюсь чесно, я захоплююсь вами. Тому хочу звернутись до вас - ваша мужність та незламність вражають. Вам вдалося створити справжню спільноту. Спільноту, яка поєднана єдиними цінностями, жагою до перемоги, любов'ю до життя”.

Раніше ми повідомляли: Василь Стуженко отримав відзнаку до Дня захисника України.