Фото департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту

Спортсмена з Кривого Рогу визнали кращим боксером Чемпіонату України. Про це повідомили у департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

5-12 листопада у смт. Бояни (Чернівецької області) відбувся Чемпіонат України з боксу серед молоді та жінок-молоді на честь бійців ГУР МО.

У змаганнях взяли участь 295 спортсменів (234 чоловіків та 61 жінка). Серед них і вихованець криворізької ДЮСШ №8 Артур Кузьменко. Боксер виступив у ваговій категорії 63,5 кг та виборов «золото» чемпіонату. Окрім того, за підсумками змагань Артура визнано кращим боксером чемпіонату.

До змагань спортсмена підготував тренер-викладач Олександр Миколайович Кучерявий.

Ще один спортсмен, вихованець вже іншої міської спортивної школи №7 Дмитро Рудь, став бронзовим призером. Він змагався у ваговій категорії 75 кг. Здобути такі значні результати на заганьнонаціональному чемпіонаті боксеру вдалося за допомоги тренерів Ігоря Кекало, Дмитра Кірноса, Анатолія Новосельця.

Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом та бажаємо нових спортивних досягнень!

Раніше ми писали: спортсмени з Кривого Рогу завоювали 15 медалей обласних змагань з кікбоксингу: хто переміг.