Фото Сергія Лисака

У Італії відбулися VII Всесвітні ігри. Дніпропетровщину на них представляли 15 спортсменів. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Наші спортсмени здобули на міжнародних змаганнях 18 медалей. З них 7 – золоті. Спортсмени показали чудові результати у поєдинках з рукопашного бою.

Збірна України виборола на змаганнях перше загальнокомандне місце. Доклалися до таких результатів, зокрема, і 15 спортсменів з Дніпропетровщини.

Також на VII Всесвітніх іграх проявив себе й наш плавець Олександр Желтяков.

Спортсмен виборов медалі Чемпіонату світу серед юніорів! Дві з них – найвищого ґатунку! Він єдиний з молодіжної збірної, хто здобув нагороди на цих змаганнях.

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів!

Раніше ми писали: спортсменка Ярослава Магучіх підкорила Діамантову Лігу та отримала орден.