Фото зі сторінки Федерації Джиу-джитсу "Татсу-До"

Днями, з 5 по 7 травня, у Тернополі відбувся відкритий турнір Кубка України з Джиу-джитсу. У ньому взяли участь понад 400 спортсменів з 12-ти областей України, Дніпропетровщина – не виключення. Про це повідомили на сторінці Федерації Джиу-джитсу «Татсу-До» у соцмережах.

Наш регіон на змаганнях представляла Дніпропетровська обласна організація Джиу-джитсу та вихованці Криворізької ДЮСШ 9. Криворізькі спортсмени показали відмінний результат та вибороли призові місця на змаганнях.

Отже, у перший день змагань Newaza:

• I місце посіли – Єва Печарник та Єгор Колюшенков;
  • II місце виборола Дар’я Миронова.

У другий день змагань файтинг фул у різних вікових категоріях криворіжці вибороли:

• золота медаль – Дар’я Миронова (16-17 років), Данило Малка (16-17 років), Анатолій Дашков (16-17 років), Єва Печарник (10-11 років), Іван Барабаш (10-11 років), Максим Гриценко (8-9 років), Кирило Бессараб (8-9 років), Єгор Колюшенков (8-9 років), Максим Голобородько (8-9 років).
  • срібна медаль – Данило Потапов (18-20 років), Анастасія Задорожня (16-17 років), Роман Коваль (14-15 років),  Іван Онопченко (14-15 років),  Єгор Бессараб (12-13 років),  Володимир Стеценко (8-9 років), Єгор Діброва (8-9 років).
  • бронзова медаль – Денис Степанюк (6-7 років) та Матвій Діброва (6-7 років).