Фото зі сторінки Віталія Білика

Днями, з 15 по 18 червня, у Будапешті проходив Кубок світу з кікбоксингу Вако. Про це повідомив Віталій Білик тренер клуба «Барс» на своїй сторінці у фейсбуці.

Кривий Ріг у змаганнях представляли вихованці ДЮСШ № 2 Інгулецького району. Загалом у змаганнях взяли участь 2 024 учасники з 43 країн світу. Криворізькі спортсмени посіли призові місця та вибороли медалі. Так, I місце посів Назарій Вінніченко, а Станіслав Віннічук та Олександра Птухова вибороли стрібні медалі.

Вітаємо криворізьких спортсменів та тренера, які гідно представили Кривий Ріг та Україну на міжнародній арені, з відмінним результатом.

Раніше ми повідомляли, що спортсменка з Кривого Рогу виборола «срібло» на чемпіонаті України з боротьби самбо. Спортсменка посіла II місце у ваговій категорії 59 кг серед кадетів.