Спортсмени з Кривого  Рогу вибороли медалі на Всеукраїнському чемпіонаті з плавання Спортсмени з Кривого  Рогу вибороли медалі на Всеукраїнському чемпіонаті з плавання Спортсмени з Кривого  Рогу вибороли медалі на Всеукраїнському чемпіонаті з плавання Спортсмени з Кривого  Рогу вибороли медалі на Всеукраїнському чемпіонаті з плавання

Юні спортсмени з Кривого Рогу зайняли призові місця на зимовому чемпіонаті України з плавання. Про перемогу повідомили на сторінці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

На зимовому турнірі, Кривий Ріг представили вихованці ДЮСШ № 1,2,6,7,10. Плавці та плавчині вибороли 9 золотих, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

• Никиша Поліна - 1 золото, 2 срібла, 2 бронзи

Криворізький плавець Артем Артем Чоботар виконав норматив для участі у Чемпіонаті Європи з плавання, який відбудиться в липні в Хорватії.

Юна плавчиня Ніка Шарафутдинова виконала норматив для участі в міжнародних змаганнях «Мультінейшинс»

Нагадаємо, що криворізький надзвичайник посів призове місце у Спартакіаді – 2021 ДСНС України .