Стрілки з Кривого Рогу обійшли суперників на чемпіонаті України: скільки медалей привезли додому

Спортсмени з Кривого Рогу посіли призові місця на першості України з кульової стрільби. Про це повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту криворізького міськвиконкому.

6-14 вересня у Вінниці пройшов чемпіонат України з олімпійських вправ імені Кукси із гвинтівки зі стрільби  кульової.

У змаганнях взяли участь вихованці криворізької «Дитячо-юнацької спортивної школи №7». Двоє наших спортсменів змогли обійти суперників і посісти призові місця у ряді вправ.

Аліна Ткалик виграла у вправі ГП-12 і виборола «золото». Трохи гірші результати, але третє призове місце дівчина здобула у вправі ГП-11А.

Також увійшов до трійки лідерів і отримав заслужене «срібло» Роман Чадай. Він змагався у вправі ГП-мікс.

Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі Станіслав Лось та Віктор Скотников.

Вітаємо спортсменів та тренерів та бажаємо нових спортивних досягнень!

Раніше ми писали: спортсмени Дніпропетровщини вибороли 18 медалей на VII Всесвітніх іграх: подробиці.