У Кривому Розі пройшов чемпіонат області з самбо – результати змагань У Кривому Розі пройшов чемпіонат області з самбо – результати змагань

05 лютого на спортивній базі ДЮСШ №6 відбувся чемпіонат міста з боротьби самбо. Змагання проходили серед юнаків та дівчат 2008 – 2010 років народження. Інформацію надали у виконавчому комітеті Інгулецької районної у місті ради.

За результатами чемпіонату міста двоє вихованців ДЮСШ №2 вибороли золоті та срібні медалі. У напруженому двобої троє самбістів посіли перше місце. Ще двоє стали срібними призерами міських змагань. Тренери спортсменів – Павло Омета та Андрій Каргаполов.

Команда krivbass.city вітає спортсменів та тренерів з гарним результатом та бажає нових спортивних досягнень!

Інші новини за темою: Криворізький «Кривбас» продовжив угоду з одним із лідерів команди.